Proces zakupu

Kupno nieruchomości wiąże się zazwyczaj z dużym stresem, począwszy od poszukiwań właściwej oferty.
Poprzez niepewność dotyczącą stanu prawnego nieruchomości, uczciwości sprzedającego, ewentualnego finansowania zakupu, skończywszy na dodatkowych, często ukrytych kosztach zakupu nieruchomości.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz mając na uwadze dobro i przede wszystkim bezpieczeństwo Klienta, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie zakupu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Poniżej przedstawiamy w skrócie poszczególne działania mające na celu skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie Klienta przez cały proces zakupu nieruchomości.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM, WSTĘPNE ROZPOZNANIE POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTA

SPOTKANIE W CELU USZCZEGÓŁOWIENIA WYMAGAŃ DOTYCZĄCYCH POSZUKIWANEJ OFERTY, PODPISANIE UMOWY POŚREDNICTWA, PREZENTACJA PIERWSZYCH OFERT

POSZUKIWANIE OFERT ZGODNIE Z WYTYCZNYMI KLIENTA (PRASA, INTERNET, ZASOBY WŁASNE, INNE BIURA NIERUCHOMOŚCI, DEWELOPERZY)

PREZENTACJA WYBRANYCH PRZEZ KLIENTA OFERT

SZCZEGÓŁOWE SPRAWDZENIE STANU PRAWNEGO WYBRANEJ PRZEZ KLIENTA OFERTY, POMOC W NEGOCJACJACH CENOWYCH

PODPISANIE NOTARIALNEJ UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI

POMOC W WYBORZE WŁAŚCIWEJ FORMY FINANSOWANIA, KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W PRZYPADKU KREDYTU HIPOTECZNEGO (OFERTA KILKUNASTU BANKÓW)

PODPISANIE NOTARIALNEJ UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

 

PRZEPROWADZENIE PROCESU ODBIORU NIERUCHOMOŚCI OD SPRZEDAJĄCEGO – SPORZĄDZENIE PROTOKOŁU ZDAWCZO-ODBIORCZEGO

 

Na każdym z wymienionych powyżej etapów zakupu nieruchomości, możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony, a jeśli to konieczne, także ze strony współpracujących z nami podmiotów (kancelaria prawna, kancelaria notarialna, rzeczoznawca majątkowy, specjalista budowlany, architekt). Mamy nadzieję, że z nami znajdziecie Państwo nieruchomość swoich marzeń.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: