Wałbrzych

Piaskowa Góra, ul. Topolowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 989 PLN
Cena za m2
17,08 PLN
Powierzchnia
175 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Kaucja
2989
Numer oferty
9/5130/OOW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia hala o powierzchni od 175mkw do 300mkw.
Hala warsztatowa lub magazynowa wraz z placem do WYNAJĘCIA !!! Opłata miesięczna wynajmu to 17,08 zł/metr netto, plus media(Ryczałt - Prąd 250zł netto, woda, śmieci, sprzątanie części wspólnych - 120 zł netto, dozór nocny - 70 zł netto. Kaucja jednomiesięczna.
Hala z osobnym wejściem od strony parkingu. Przed obiektem znajduje się duży plac manewrowy który może służyć jak prywatny parking.
Instalacja elektryczna plus siła do podnośników.
Hala wraz z placem znajduje się w bardzo popularnej dzielnicy Piaskowa Góra. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży market. Bardzo dobra komunikacja z resztą miasta. Obiekt jest ogrodzony i na chwilę obecną pilnowany przez stróża. Dodatkowo na terenie znajduje się monitoring.
Możliwość wykonania pełnego sanitariatu w hali.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Stan budynku: Do drobnego remontu
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Robert Koźlak

Robert Koźlak

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
502535757
Telefon:
502535757
E-mail:
robert@vista-nieruchomosci.pl
Numer licencji:
19574

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).